منوي اصلي
لینکهای سریع
ساختار اداري
مطالب سايت
بخش خبري
امكانات سايت
آمارها
پروژه هاي عمراني
ايلات استان كرمانشاه
سيماي عشايري استان
راهنمای ارباب رجوع
درباره ما
درخواست خدمت

آمار كاربران
_BLOCKTITLE

_CLICKTOVIEW
آخرين بروز رساني

آخرين بروز رساني  1396/1/21

تقدیر و تشکر عشایر از اداره کل امورعشایر استان

در سفر یک روزه مدیرکل امورعشایر استان به شهرستان پاوه ،   جمعی از عشایر منطقه تبرگزین شهرستان پاوه  از خدمات رسانی مطلوب در خصوص راهسازی و راهگشایی راه دسترسی منطقه ،تقدیر و تشکر نمودند.


در این دیدار مدیرکل امور عشایر استان کرمانشاه، بیان داشت: به فرموده امام خمینی (ره) عشایر ذخائر انقلابند و ما افتخار می کنیم که در سنگر خدمت به این قشر زحمتکش و مولد جامعه هستیم.

علی اشرف آزادی گفت: در حال حاضر خدمت رسانی به کوجندگان اولویت سازمان امورعشایر ایران است و در راه خدمت رسانی به این قشر مولد وزحمتکش از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

مدیرکل امور عشایری استان کرمانشاه عنوان داشت: در مورد رفع مشکلات راه دسترسی منطقه اقدامات خوبی توسط اداره کل امورعشایر استان صورت گرفته و در آینده نیز در صورت تخصیص اعتبار مناسب، خدمات بیشتری به این عشایر ارائه خواهد شد.  

در ادامه عزیزی رئیس شورای اسلامی شهر بانه وره ، ضمن تشکر از مدیرکل امورعشایر استان گزارشی از وضعیت منطقه  ارائه کرد و اظهار داشت: این منطقه  دارای 65 خانوار عشایر میباشد  که حدودا 6000 راس دام در اختیار دارند.

رئیس شورای اسلامی شهر بانه وره   گفت: عمده مشکلات این عشایر سختی راه دسترسی بود  که به همت مجموعه اداره کل امورعشایر استان بحمدا... برطرف شده است .

 ورود
نام کاربری

رمز عبور

چنانچه تاکنون عضو این سایت نشده اید می توانید با تکمیل فرم مخصوص عضویت به جمع کاربران این سایت بپیوندید و از امكانات مخصوص كاربران استفاده نمائيد .
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب