منوي اصلي
لینکهای سریع
ساختار اداري
مطالب سايت
بخش خبري
امكانات سايت
آمارها
پروژه هاي عمراني
ايلات استان كرمانشاه
سيماي عشايري استان
راهنمای ارباب رجوع
درباره ما
درخواست خدمت

آمار كاربران
_BLOCKTITLE

_CLICKTOVIEW
آخرين بروز رساني

آخرين بروز رساني  1396/1/21

مهندس آزادی :عشایر کرمانشاه در ده نقطه از استان میزبان میهمانان نوروزی از سراسر کشور هستند

علی اشرف آزادی مدیرکل  امورعشایر استان کرمانشاه درحاشیه بازدید از نوروزگاه گردشگری عشایری تنگ بزازخانه گفت: عشایر استان کرمانشاه با برپایی سیاه چادرهای عشایری در ده نقطه استان  که از ظرفیت گردشگری بالایی برخوردارند  از میهمانان نوروزی پذیرایی می‌کنند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل امورعشایر استان مهندس آزادی گفت عشایر غیور و مهمان نواز  استان کرمانشاه با برپایی سیاه چادرهای عشایری در مناطق مختلف استان از میهمانان نوروزی پذیرایی می‌کنند.

 آزادی  اظهار کرد: با برپایی سیاه چادرهای عشایری در ایام تعطیلات نوروز ، آیین‌های محلی و نحوه زندگی عشایری به نمایش گذاشته شده است.

 وی ادامه داد: پخت غذاهای محلی، شیرینی‌های محلی، نان سنتی و محلی و ساخت صنایع دستی سنتی و عشایری از جمله فعالیتهایی است که در این سیاه چادرها به منظور معرفی به گردشگران و میهمانان نوروزی انجام می‌شود که بسیار مورد توجه و استقبال گردشگران و مسافرین نوروزی قرار گرفته است.

گفتنی است که نوروز گاه تنگ بزازخانه ازمناطق خوش آب و هوا و مستعد استان به لحاظ گردشگریست که در کیلومتر 12جاده کرمانشاه به بیستون واقع شده است.ورود
نام کاربری

رمز عبور

چنانچه تاکنون عضو این سایت نشده اید می توانید با تکمیل فرم مخصوص عضویت به جمع کاربران این سایت بپیوندید و از امكانات مخصوص كاربران استفاده نمائيد .
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب