منوي اصلي
لینکهای سریع
ساختار اداري
مطالب سايت
بخش خبري
امكانات سايت
آمارها
پروژه هاي عمراني
ايلات استان كرمانشاه
سيماي عشايري استان
راهنمای ارباب رجوع
درباره ما
درخواست خدمت

آمار كاربران
_BLOCKTITLE

_CLICKTOVIEW
آخرين بروز رساني

آخرين بروز رساني  1396/1/21

جلسه شورای عشایر شهرستان کنگاور برگزار شد

فرماندارشهرستان کنگاور: ارائه خدمات مطلوب به  قشر زحمتکش و مولد عشایر وظیفه همه ی دستگاههای ذیربط است.

در راستای اجرائی نمودن آئین نامه ساماندهی عشایر مبنی بر خدمات رسانی به جامعه مولد عشایر توسط دستگاه های اجرائی ذیربط جلسه شوراي عشاير شهرستان کنگاور به رياست فرماندار محترم شهرستان کنگاور و با حضوربخشدارمرکزی  ، مديران  و مسئولین ادارات ودستگاه هاي اجرائي شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری كنگاور تشکیل گردید.


در این جلسه علیرضا ایزدی فرماندارشهرستان کنگاور با اشاره به حضور هرساله عشایری از ایل های زوله ، جمهور و ترکاشوند در سطح شهرستان خواستار همکاری و هماهنگی همه دستگاه ها برای رفع مشکلات عشایرشد و خواستار برنامه ریزی ادارات ذیربط جهت حفظ محیط زیست و عرصه های طبیعی در سطح شهرستان شد. فرماندار کنگاور ارائه خدمات رسانی مطلوب به  قشر زحمتکش و مولد عشایررا وظیفه همه ی دستگاهها دانست وبا اشاره به فرموده حضرت امام خمینی (ره)در خصوص عشایر  : "عشایر ذخایر انقلابند" آمادگی فرمانداری  کنگاور را جهت پیگیری و رفع مشکلات عشایر اعلام نمودند.

در ادامه مهندس علي اشرف آزادي مديرکل امور عشاير ضمن تشکر از فرماندار محترم شهرستان به سبب توجه ویژه ایشان به مشکلات عشایر گفت عشایر مردمانی بسیار زحمتکش و در عین حال کم توقع هستند و با کمترین امکانات بهترین محصولات را به جامعه عرضه می کنند. ایشان عشایر را بخش جدایی ناپذیر طبیعت دانستند و آنان را بهترین محافظان محیط زیست بیان کرد. ایشان به تشريح موادي از آئين نامه ساماندهي عشاير پرداختند ورفع مشكلات عشاير را درگرو همكاري  و همدلی همه دستگاهها دانستند.

 

مرتبط باموضوع :

 آبرساني  [ سه شنبه، 30 آذر ماه، 1389 ] 788 مشاهده


ورود
نام کاربری

رمز عبور

چنانچه تاکنون عضو این سایت نشده اید می توانید با تکمیل فرم مخصوص عضویت به جمع کاربران این سایت بپیوندید و از امكانات مخصوص كاربران استفاده نمائيد .
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب