منوي اصلي
لینکهای سریع
ساختار اداري
مطالب سايت
بخش خبري
امكانات سايت
آمارها
پروژه هاي عمراني
ايلات استان كرمانشاه
سيماي عشايري استان
راهنمای ارباب رجوع
درباره ما
درخواست خدمت

آمار كاربران
_BLOCKTITLE

_CLICKTOVIEW
آخرين بروز رساني

آخرين بروز رساني  1396/1/21

بازدید مهندس کشمیری از پروژه های عمرانی اداره کل امورعشایر استان کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی اداره کل امورعشایر استان مهندس کشمیری از کارشناسان با تجربه اداره کل عمران و امورزیزبنایی سازمان امورعشایر ایران که به منظور بررسی و بازدید از پروژه های عمرانی امورعشایر استان به کرمانشاه سفر نموده اند روز دوشنبه  دهم آبان ماه از پروژه بندخاکی که در منطقه عشایری دشت سیب شهرستان دالاهو قراردارد بازدید نمودندو و پس از ارزیابی از روند اجرای پروژه  دستورات لازم را به پیمانکار مربوطه ارائه نمودند .


در ادامه  مهندس آشنا رئیس اداره عمران و امورزیربنایی امورعشایر استان گزارشی از روند اجرای پروژه ارائه نمود و گفت همزمان با سفر ریاست محترم جمهور در ماههای گذشته کلنگ زنی و اجرای این بند خاکی آغاز شد و در حال حاضر اجرای پروژه پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است و تقریبا به پایان رسیده است .

ایشان با بيان اينكه در سالجاری براي اجراي اين پروژه 8450میلیون ریال  اعتبار تخصيص داده شده است  اظهار داشت: مترصد این هستیم که انشاا...با پایان این طرح شاهد ارتقاء بخشی از شاخصهای توسعه برای عشایر منطقه باشیم .

تورج آشنا با اشاره به مشخصات فنی این طرح گفت ظرفیت ذخیره آب  این بند خاکی که هسته آن از نوع رسی و ارتفاع تاج 6.5 متر  است حدودا 56000 متر مکعب است و در صورت آبگیری 200 خانوار از عشایر منطقه که حدودا 20000 راس دام در اختیار دارند از این طرح بهره مند می شوند .

بند خاکی دشت سیب در فاصله 40 کیلومتری شهرستان دالاهو واقع شده است . 

شایان ذکر است که مهندس کشمیری در ادامه سفر دو روزه خود به استان سایر پروژه های عمرانی را مورد ارزیابی قرار خواهند داد.ورود
نام کاربری

رمز عبور

چنانچه تاکنون عضو این سایت نشده اید می توانید با تکمیل فرم مخصوص عضویت به جمع کاربران این سایت بپیوندید و از امكانات مخصوص كاربران استفاده نمائيد .
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب