مدیرکل امور عشایر استان کرمانشاه با بیان اینکه چادرهای عشایر در مسیر تردد زوار اربعین حسینی برپا می شود، از تامین آب موکب های پذیرایی از زوار اربعین حسینی  با 5 دستگاه کامیون  تانکردار سیار امور عشایر کرمانشاه خبر داد. بهزاد محمدی از تامین آب موکب های پذیرایی از زوار اربعین حسینی خبر داد و گفت: با توجه به جلساتی که در استانداری برگزار شد امور عشایر مسئولیت تامین آب موکب ها را با 5 دستگاه کامیون تانکردار آبرسان بر عهده گرفته است.

وی با اشاره به اینکه امور عشایر استان کرمانشاه برای خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی آمادگی دارد، گفت: گوشت مورد نیاز موکب های زائران اربعین در مسیر تردد استان کرمانشاه را تامین می شود.

محمدی با اشاره به اینکه تردد اربعین بهترین فرصت برای معرفی توانمندی ها و ظرفیت های عشایر استان کرمانشاه است، گفت: به منظور معرفی توانمندی های عشایر به مردم چادرهای عشایر در مسیر تردد زوار اربعین برپا می شود.

مدیرکل امور عشایر استان کرمانشاه بیان کرد: گردشگری عشایر می تواند سالانه افراد زیادی را جذب کند و با توجه به حضور ارزشمند زائران اباعبدالله الحسین، عشایر غیور آماده خدمت رسانی به این عزیزان هستند.ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 1 مهر ماه، 1398 توسط mir  پرینت

مرتبط باموضوع :

 میلاد امام رضا  [ ، -78 فروردين ماه، -621 ] 454 مشاهده
 اختصاص مبلغ 580میلیون ریال به عشایر هرسین  [ چهارشنبه، 8 خرداد ماه، 1398 ] 250 مشاهده
 نکات کلیدی برنامة سال 1397  [ ، -78 فروردين ماه، -621 ] 511 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب