مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر: 

در حوزه اقتصادی عشایر فرصت های خوبی فراهم شده است

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران گفت: در حوزه اقتصادی عشایر اعتبارات، تسهیلات و فرصت های خوبی فراهم شده که برای هریک از این فرصت ها تلاش های زیادی شده است .مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر: 

در حوزه اقتصادی عشایر فرصت های خوبی فراهم شده است

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران گفت: در حوزه اقتصادی عشایر اعتبارات، تسهیلات و فرصت های خوبی فراهم شده که برای هریک از این فرصت ها تلاش های زیادی شده است .

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، حجت السلام حسین کاشی با بیان اینکه جذب بودجه و اعتبار یک هنر است، اظهار داشت: هنر بالاتر مدیریت منابع مالی و نظارت بر توزیع و مصرف صحیح منابع و اعتبارات است كه مي تواند موجب رونق اقتصادي و رشد در مناطق عشايري شود.

 

وی با بیان اینکه خدمت رساني در اسلام يك ارزش است، تاکید کرد: خدمت رساني الزاماتي دارد كه يكي از مهمترين الزامات آن استفاده از ظرفيت ها و فرصت ها است.

کاشی ادامه داد: در خصوص مسائل فرهنگي عشاير فرصتي كه ايجاد شده مصوبه شوراي عالي عشاير است كه  در هيات دولت نيز تصويب شده و به دستگاه هاي مرتبط ابلاغ شده است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران با بیان اینکه عشاير سرمايه ديني، معنوي و مادي براي كشور هستند، خاطرنشان کرد: نبايد دغدقه های اقتصادي و اجتماعي باعث شود تا در خصوص مسائل فرهنگي عشاير غفلت کنیم.

وی با اشاره به اینکه يكي از الزامات خدمات رساني مديريت ارتباطات است، یادآور شد: سازمان امور عشاير يك سازمان فرابخشي است و خدمتگذاري به عشاير عمدتا متكي به دستگاه هاي مرتبط است به همین دلیل هر چه رايزني بيشتري داشته باشيد حتما در خدمت به عشاير موفق تر و موثرتر خواهيد بود.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر با بیان اینکه عشایر با جمعيت اندكشان محصولات خوبي توليد مي كنند، افزود: مهم اين است كه فرايند توليد محصولات عشایر از مرتع تا سفره مردم به بويژه در بازاريابي محصولات به خوبي مديريت شود.

وی گفت: فعاليت در مجراي تعاوني ها، سالم ترين فعاليت اقتصادي است كه مي تواند رشد و رونق اقتصادي را به جامعه بازگرداند.

کاشی اضافه کرد: يكي از مهمترين راهبردها و برنامه ها كه بايد روي آن متمركز شويم تا بتوانيم سرمايه عشایر را افزایش دهیم توجه به تشكل هاي عشايري و مديريت آن است.

وی ادامه داد : بیش از 200 شرکت تعاونی عشایری در کشور فعال هستند  که در بعضی استان ها خوب عمل کرده اند و در بعضی دیگر مشکلاتی وجود دارد .

کاشی افزود: باید با بهره گیری از تجارت بنگاه های خصوصی و حمایت بخش های دولتی تعاونی ها را آنگونه که شایسته است سامان دهیم.

 

 

 ارسال شده در مورخه : ، -78 فروردين ماه، -621 توسط mir  پرینت

مرتبط باموضوع :

 دکتر علایی در جمع مدیران امور عشایر  [ ، -78 فروردين ماه، -621 ] 524 مشاهده
 برگزاری تکریم ومعارفه سرپرست جدید  [ سه شنبه، 27 مهر ماه، 1400 ] 15 مشاهده
 برگزاری دوره ارتقاء سلامت اداری همکاران  [ ، -78 فروردين ماه، -621 ] 340 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب